Ürünlerimiz

Arıcılık Malzemeleri

Arıcılık Malzemeleri , arıcılık faaliyetlerinin gerçekleştirilebilmesi için gerekli tüm ekipmanlardır. Benka Arıcılık, ise arıcılık faaliyetlerinin gerçekleştirilebilmesi için gerekli tüm ekipmanları üretir. Dünya arıcılarının kullandığı geleneksel yöntemleri günümüz teknolojileri ile birleştirerek arıcılık malzemelerinde en uygun fiyat ve en yüksek fayda için üretim yapmaktadır.

Arıcılık faaliyetlerinde kullanılan arıcılık malzemeleri başlıca şunlardır: balın süzme bal haline dönüşmesi için kullanılan bal süzme makineleri, balın ısıtılması için kullanılan bal eritme kazanları, arıcı körükleri, balın şişelenmesi için kullanılan bal dinlendirme kazanları ve bal dolum makineleri gibi çeşitli ekipmanlardır. Benka Arıcılık, arıcılık ekipmanlarının tümünü profesyonel bir ekip ile Gıda Standartlarına uygun bir şekilde üretir.

Arıcılık malzemeleri çeşitleri her geçen gün arıcıların istekleri doğrultusunda arge çalışmaları ile geliştirilerek artmaktadır. Benka, küçük el aletlerinden, bal dolum tesislerine kadar olan tüm ürünlerde önce arıcıya faydasını düşünmektedir. Modern, inovatif ve faydalı arıcılık ekipmanları, arıcıların kullandığı eski yöntemlerin yerini almıştır. Arıcılık faaliyetlerinin daha hızlı yapılabilmesi, geliştirilmesi için bu ekipmanlar olmazsa olmazlardır.

Toptan arıcılık ekipmanlarının satışı yapan Benka, aynı zamanda perakende satışta yapmaktadır.  Hızlı ve kolay bal üretimi için tüm arıcılık ekipmanlarımızın detaylarını sitemizden bulabilirsiniz. h bkj hhj

Bilgi ve Destek İçin: İletişim

Online Satış